Kevad tähendab uut algust ja nii nagu loodus ärkab karmist talvekülmast, vajab ka meie keha ja meel ettevalmistust uueks hooajaks. Mul on hea meel Sulle tutvustada kevad hooaja Bliss Me Boxi.

Kevadel ootame kõige enam päikest. Seetõttu leidsin, et joogateemaline Bliss Me Box on kõige õigem, sest just Päikesetervitus on üks oluline element jooga praktikas.

Selleks, et Bliss Me Box saaks olema Sinu parim jooga kogemus otsustasin koostööd teha professionaaliga, kelleks on kaunis ja inspireeriv Marilyn Jurman. 

Marilyn Jurmanil on tänaseks 500 tundi joogaõpetaja praktikat ning asutanud oma joogastuudio - It’s Yoga Tallinn.

Kõik kevad hooaja Bliss Me Boxis olevad tooted on Marilyni lemmikud, tema on need kevadisse Bliss Me Boxi valinud ning ta soovitab neid kõigile.

Ära lase ennast heidutada, kui Sinu jaoks on jooga täiesti võõras teema. Kõik tooted on sobilikud kasutamiseks igapäevaselt, aga muudavad Sinu joogapraktika elamuse eriti meeldivaks.

Bliss Me Box KEVAD "Päikesetervitus Marilin Jurmaniga" on karp täis kodumaiseid looduslikke tooteid sobivad kõigile igapäevaseks kasutamiseks.

Ka sellel korral on suur au teha koostööd tuntud Eesti brändidega nagu Jovely NaturalsKirjastus SEIKTurblissNurme Looduskosmeetika, Elexir Supertoidud ja uute tegijatega kodumaisel turul – RoostrawAada DesignNôgel – ning nende seas üks toode välismaiselt turult, mis on saanud suureks Eestlaste lemmikuks, Froosh smuuti. Lisaks kõigele eelnevale leiad kevad Bliss Me Boxist Marilyn Jurmani lemmik salatiretsepti, joogarutiini, millega kevadist päikest tervitada, ning küllakutse temaga koos joogat praktiseerima It’s Yoga Tallinn stuudiosse.

 

Jooga tähendab minu jaoks aega endale. Sajandeid on sellega oma keha ja meelt tervendatud. Võta Sinagi vastu väljakutse – leia aeg endale ja praktiseeri joogat koos Bliss Me Boxiga.