Kes on Bliss Me Boxi endale kinkinud, teab, et igal hooajal jagan Heaolu Käsiraamatus mõnda põnevat ja tervislikku retsepti. Juba kahel korral olen koostööd teinud Meriliniga, kelle käe läbi valmivad maitsvad, tervislikud ja eriti ilusad koogid. Merilin, ei hoia oma kirge kookide vastu ainult endale, ta on loonud Koogikontori, kus teil kõigil on võimalik oma oskusi täiendada. Tervislikud ja piltilusad (loe: lausa Instagrami väärilised) koogid valmivad Koogikontoris.

Kõigil SÜGIS-TALV Bliss Me Boxi ostjad saavad osaleda valitud Koogikontori töötoas osaleda  10% soodsamalt.

Millest sai alguse Merilini küpsetamise kirg ja inspiratsioon

Merilin on juba 2008. aastast pidanud toidublogi. Alguses katsetas Merilin teiste loodud retsepte, nagu näiteks Nigella Lawson, kes on tema suur inspiratsioon ja iidol. Veidi katsetades ja loovust rakendades tekkisid ka päris oma retseptid.

Merilin on ehtne näide, kuidas kirg on võimalik muuta tööks ja karjääriks, mis paneb iga päev silma särama

Tervis ja tervislik toitumine on alati Merilini jaoks oluline olnud ja seetõttu õppis Merilin lisaks kondiitri erialale ka tervisejuhiks.

Armastus magusate kookide vastu tekitas aga vastuolu tervisliku eluviisile ja seetõttu hakkas Merilin aina enam katsetama kookeide küpsetamist vältides valget jahu ja suhkrut ning võttes kasutusse hoopis tervislikud alternatiivid nagu mahetoodang, värsked puuviljad ja looduslikud värvained ja rasvad.

Todufotograafia ja Koogikontor

Soovitan piiluda Koogikontori Instagram’i, Facebook’i ja retseptikogumikku, sest sealsed pildid on kõik Merilini enda tehtud ning ajavad iga ühe suu vesiseks.

Kodukokad, kes soovivad oma sotsiaalmeedia kanalid teisele tasemele viia, siis Koogikontoris õpetatakse Sind oma loomingust Instagrami väärilisi pilte tegema!

Koogikontori toidustuudio on loodud Merilini suurest soovist oma loomingut teistega jagada ja loomulikult vajadusest ruumile, kus oma loomingut luua ja pildistada.

Koogikontori toidustuudio asub Kalamajas ja selle nimeks on Treff Stuudio, kus Merilin korraldab inspireerivaid ja ägedaid toidu- ja toidufotograafia töötubasid. Lisaks töötubadele on Sul endal võimalik korraldada meeleolukaid tööalaseid sündmusi, põnevaid tüdrukuteõhtuid, sünnipäevasid jpm. 

Võta julgelt ühendust info@koogikontor.ee ja muuda oma järgmine üritus mälestuste rohkeks ja õpetlikuks sündmuseks!

Koogikontori toidu- ja toidufotograafia töötoad

Merilin teeb järgmisi privaatseid töötubasid, mis on kõigil võimalik broneerida:

Privaatsed töötoad:

 • Makroonide töötuba
 • Toorkookide töötuba
 • Ekleeride töötuba
 • Napoleoni töötuba
 • Beseekookide töötuba
 • Šokolaadikookide töötuba
 • Tervisliku hommikusöögi ja snäkkide töötuba

Jooksvalt toimuvad erinevad töötoad, kuhu saad soetada üksikpileti. Hoia end kursis tulevate töötubadega olles Koogikontori jälgija Facebookis.

Toorkookide Valmistamise Workshop toimub 5. jaanuaril 2020

Toorkoogi valmistamise workshopile on oodatud kõik tervislikuma toidu fännid, kes armastavad aeg-ajalt maiustada! Sind õpetatakse valmistama toorkooke, mis on valmistatud ilma valge jahu, suhkru ja võita. Workshopil valmivad viis erinevat toorkooki: šokolaadi-kohvi, porgandi-, sidruni-, pistaatsia- ja marjakook.

Töötoas saad:
• teadmised ja oskused, kuidas valmistada toorkooke
• kaasa lihtsal kujul retseptid, et saaksid kodus hiljem järgi proovida
• kooke kohapeal maiustada või selle karbiga koju kaasa võtta

Soovi korral võid võtta kaasa ka oma fotokaamera, et õppida häid nippe, kuidas oma valminud magustoidust ilusad pildid teha!

Osalemistasu kuni 15.detsember 49€, hiljem 55€.

Registreeri töötuppa juba varakult andes oma osalemissoovist teada - info@koogikontor.ee. Grupp on mõnusalt väike, nii et kõik osalejad saavad käe külge panna!

Toorkookide Valmistamise Workshop'i GIVEAWAY

Täna on Sul võimalus osaleda ka Giveaway loosis antud workshopile. Koostöös Koogikontoriga kingime ära ühe pileti 5dal novembris toimuvale toorkookide töötuppa. Osalemiseks mine positusele ja teosta järgmist:

 • Hakka Koogikontori, Treff Stuudio ja Bliss Me Boxi jälgijaks / fänniks Facebookis ja Instagramis
  @blissmebox @koogikontor @treffstuudio
 • Kirjuta kommentaaridesse sõbrannade nimed, kellega koos tahaksid toorkookide valmistamist õppida
 • Jaga postitust avalikult oma lehel