Bliss Me Box, ettevõtte nimega Bliss Me Box OÜ, on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, ja avaldamist ning on kooskõlas Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.

Millist infot me kogume?

Me kogume Teilt infot, juhul kui Te registreerite end meie kodulehel või täidate tellimuse või uudiskirja registreerimise vormi.

Kui Te vormistate tellimust või registreerite end meie lehel, siis me võime küsida Teie nime, e-maili aadressi ja telefoni numbrit.

Meie lehte on võimalik kasutada ka anonüümselt.

Mille tarbeks me kasutame Teie poolt sisestatud infot?

Kogutud info võib olla kasutatud ühel järgmistest juhtudest:

  • selleks, et personaliseerida meievahelist koostööd (info, mille olete meile edastanud, aitab meil paremini vastata Teie päringute ja tellimusele).
  • selleks, et edendada meie kodulehte (me püüame järjepidevalt kodulehe teenuse kvaliteeti parandada tuginedes kogutud infole ja tagasisidele, mida saame just Teilt).
  • selleks, et parandada klienditoe kvaliteeti (kogutud info aitab vastata Teie nõuetele ja küsimustele).
  • selleks, et töödelda tehinguid (Teie infot, olgu see üldine või isiklik, ei müüda,vahetata ega edastata ilma Teie nõusolekuta teistele ettevõtetele olenemata olukorrast, välja arvatud juhul, kui see puudutab toodet või teenust, mis on Teie poolt tellitud).
  • selleks, et edastada Teile uudiskirju (e-maili aadress, mis on sisestatud ostu sooritamisel, võib olla kasutatud Teile tellimust puudutava info või erinevate uudiste saatmiseks, seal hulgas ka ettevõtte uudiste, teenuste jms kohta).

Teil on võimalus iga hetk uudiskirjadest loobuda, andke meile lihtsalt oma soovist teada või klikkides kirja all olevale lingile “Loobun uudiskirjast”

Kas me näitame avalikult Teie andmeid teistele partneritele?

Ei, me ei müü, kauple ega anna edasi Teie isiklikku informatsiooni mitte mingil viisil. See ei puuduta aga meie koostööpartnereid, kes aitavad meie lehe, ettevõtte või klienditoe tööle kaasa seni, kuni nad on nõus hoidma infot täiesti konfidetsiaalsena. Maksete teostamisel on Bliss Me Box isikuandmete vastutav töötleja ning edastab vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Koostööparnerid

Isikuandmete turvaliseks töötlemiseks kasutame parimaid praktikaid ning ainult lepingulisi koostööpartnereid, kellel on võimekus tagada isikuandmete töötlemiseks piisav turvalisus.

Teie nõusolek

Kasutades meie lehte, nõustute Bliss Me Box e-poe/kodulehe kasutustingimustega ja privaatsuspoliitikaga.

Konfidetsiaalsuse poliitika muutmine

Kui me otsustame sisse viia mingeid muudatusi, siis me kindlasti teavitame kõiki sellest läbi meie kodulehe.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil blissme@blissmebox.ee