Magus on meie ümber ahvatlemas igal pool, kuhu vaadata julgeme. Olgem ausad, kellel ei teki magusaisu pärast lõunast või õhtust söögikorda? Lihtsalt, enne ei saa seda šokolaadi mõtet peast välja, kui mõni magus maitse suust läbi käib. Mõni arvab, et see on halb harjumus, aga mina arvan, et see on elu ja head maitsed käivad selle juurde.

Magusa söömisel tunneme kõrgendatud meeleolu, mis võib olla tingitud serotoniinist, mis on hea-tuju aju kemikaal. Suhkruga magustoidu söömine põhjustab serotoniini taseme tõusu ajus, mis võib sind panna tundma rahulikumana ja õnnelikumana. Miks mitte lubada endale see väike maius pärast söögikorda?

Valikute küsimus muidugi, millised need magusaelamused olema saavad. Mõni võtabki rammusa piimašokolaadi või jäätise, mõni valib tervisliku vahepala. Valikuvõimalusi on meil mitmeid. 

Paljud arvavad muidugi, et tervislik on alati kallim ja mitte alati sama hea kui piimašokolaad. Tegelikult, ei ole kallim ja soovitan mõelda pigem nii – kõige kallim vara on Sinu tervis ja sellesse peab investeerima ning lõpuks soovib Sinu keha midagi magusat, mitte tingimata šokolaadi ehk maitse võib teine olla, aga magusaisu kaob ja hea tuju tekib ükskõik, mis magusa vahepalaga.

Hoia tervislik vahepala alati endaga kotis kaasas, nii teed vähem ebatervislikke valikuid.

Suvisest Bliss Me Boxist leiad mõnusa vahepala Ampstükilt. Need batoonid on vist ammu juba kõigile tuttavad ja ilmselt nii mitmedki maitsed ära proovitud. Tänaseks on neil valminud 10 erinevat maitset ja Bliss Me Boxist leiab iga üks üllatusena ühe neljast variandist – mustasõstra-pohla-kaera, toorkakao-datli-tatra, kirsi-vürtsi, ja mündi-ploomi-amarandi ampstükk.

Kõige toredam on Ampstüki juures nende lugu ja see, kui hingega nad oma asja teevad. Kiidusõnad oma idee teostamisele ning Ampstüki kvaliteedi hoidmisele.

Täna on meie toidus juba niigi palju suhkrut ehk maiustused võiksid olla eriti läbimõeldud. Ampstükk on loobunud töödeldud suhkrust ja nende batoonid ei sisalda ebavajalikke säilitusained. Ampstükk valmib toorainest, mis on läbinud külmtöötlusmeetodi.

On veel maitseid, mida ma pole jõudnudki proovida, kuid hetkel jääb minu vaieldamatuks lemmikuks toorkakao-datli-tatra. Ampstükk batoone saab osta kõikidest suurtematest ja hästi varustatud kauplustest ning nende kodulehe e-poest või soeta endale meie suvehooaja Bliss Me Box ning leia sealt Ampstükk koos teiste põnevate suviste toodetega.

Bliss Me Box SUVI