Eesti suvi on küll mõnus, kuid mõnusa suvega käib alati kaasas ka üks nuhtlus – sääsed! Oled riides või sääsetõrjega üle kaetud, ikka leiavad nad selle magusa koha, kust sind hammustada. Kui Sina oled ka üks nendest, kelle veri on nii magus, et sääsehammustustest sa ei pääse, siis loe edasi, sest mul lahendus nende sügelevate punnide vastu!

Milline on looduslik sääsetõrje?

Peab olema vältimatu olukord, kui otsustan end üle määrida või pihustada keemiat täis sääsetõrjega. Ma ei kannata nende spetsiifilist lõhna ja kleepuvat tunnet nahal. Looduslikuks sääsetõrjeks soovitan lahjendatud eeterlike õlisid. Kuna eeterliku õli panek nahale peab olema lahejendatud väga õiges vahekorras ja kui sa pole lahjendamisega enesekindel, siis soovitan teepuu- ja lavendliõli, mille nahale panek on kõige ohutum.

Paraku, minu puhul leiavad sääsed alati selle magusa koha, kust mind „näksida“ ja mina olen üks nendest, kellel putukahammustused paistetavad üles, lähevad punaseks ja sügelevad meeletult. Paistetud kaob tavaliselt umbes 3 päevaga ja punnid kaovad 5-7 päevaga.

sääsetõrje

FunFact! Lisaks meie väljahingatavale süsihappegaasile, meelitab sääski ligi veel tumedad riided, lille- ja puuviljalõhnad meie kosmeetikatoodetelt ja piimhape, mis eraldub meie higist.

Kuidas leevendada sääse- ja putukahammustusi?

Minuga juhtus Austraalias olukord, kus murul pikutades panin käe väikeste sipelgate pessa ning sain nende käest korralikult „tuupi“. Käsi paistetas üles, tulitas ja sügeles. Austraallased juba teavad nippe hammustuste leevenduseks ning nii soovitatigi mulle papaia kreemi. Panin selle peale ja voilaa – 5-10 minutit hiljem ei olnud sügelust ega punetust, paistetus kadus mõne päevaga. Uskumatu!

Austraalias olles Eestile sarnaste sääskedega ei pidanud väga võitlema, küll aga lendasid seal eriti väiksed kärbsed, kelle suminat kuulda ei olnud, vaevu neid nägid, kuid mõne hetkega suutsid nad terve su keha sügelema panna. Papaia kreem aitas ka nende vastu hästi. Kreem on paksema konsistentsiga ning juba see aitas, sest nii ei saanud pisikesed kärbsed nahale ligi.

Ma pole veel leidnud ühtegi looduslikku Eesti toodet, mis teeks nii hea töö ära kui seda teeb papaia kreem. Papaia ei kasva Eestis ja vastavalt oma kogemusele usaldan Austraalia tooteid. Olin väga rõõmus, kui Nenaly Trade soovitas meile oma tooteid. Ei mõelnud hetkekski, et panna see suvisesse Bliss Me Boxi ning tutvustada seda imelist kreemi ka teile.

P`ure papaia salv on 100% naturaalne papaiast valmistatud niisutav nahahooldus Austraaliast!

  • taastadab, niisutadab ja kaitstseb Sinu nahka;
  • parandab naha elastsust;
  • on efektiivne ravi haavade, putukahammustuste ja kuiva ning tundliku naha korral;
  • sisaldab vitamiine, mineraale ja ensüüme;
  • koorib nahalt õrnalt kuiva ja kahjustunud naha ning stimuleerib naha uuenemist.

Millal kasutada papaia salvi?

  • kuivade ja kahjustatud huulte puhul;
  • külmast tingitud nahakahjustuste ehk lõhenenud käte ja kandade puhul;
  • putukahammustuste ja põletiku puhul;
  • päikesepõletuse puhul;
  • naha raviks ja taastumiseks tatoveerimise järel.

Papaia salv sobib imikute mähkmepiirkonnal tekkinud nahaärrituse korral ja peale imetamist rindade ja nibude taastumiseks.

P’ure Papaya kreemide sarja on võimalik endale soetada Nenaly Trade e-poest, Sinu Looduskosmeetika poodidest, Pure Cosmetics, Mimesis Looduskosmeetika poest, EloPärl Ökopoest, Ülejõe Tervisekaplusest, Port Artur Kaubamajast ja Rohelise Riiuli veebopoest.

Muidugi, tasub piiluda Nenaly Trade veebipoodi, sest nende tooteportfellist leiab kõiksugu öko ja mahetooteid – looduslikud teed, tervislikud snäkid, maiustused, külmetuse vastu ingveri hoidised jpm.

Loodan väga, et P’ure Papaya salvist on abi ka sulle sellel suvel. Kirjuta meile kindlasti tagasisidet!

Tänaseks oleme ootamatult ruttu Bliss Me Box SUVI karbid läbi müünud. Nagu ikka, on Bliss Me Boxe vaid piiratud koguses ehk järgmise hooaja Bliss Me Boxi saabudes, ole kindlasti esimeste seas, et see endale kinkida.  🎁 🤗