Kes on juba Bliss Me Boxi oma käte vahele saanud teavad, et see pole lihtsalt karp täis kosmeetikat, vaid ideaalne komplekt tooteid, mis hoolitsevad Sinu keha, meele ja tervise eest!

On inimesi, kes ei ole kuigi head vitamiinide võtjad, mina nende seas. Mulle lihtsalt ei meeldi neelata tablette. Enamik multivitamiine  on nii suured, et need jäävad tihtipeale kurku kinni. On olnud hetki, kus mu peopesal on 5 erinevat tabletti, mida hommikul pärast sööki võtta (naiste multivitamiin, kaks kalamaksaõli, D-vitamiin, C-vitamiin) ja õhtul magneesium. Selline tablettide neelamine hakkas üks hetk lihtsalt vastu. Seetõttu olen hakanud valima vitamiine, mida saab võtta ka vedelal kujul või suus sulavad ehk näritavad.

Multivitamiinid on nüüd saadaval lausa maitsvate karukujuliste kommidena, C-vitamiin on saadaval närimistabletina ja D-vitamiin samuti tilkadena. Kalamaksaõli saab võtta ka vedelal kujul, kuid seda eelistan siiski kapslina võtta, selle ebameeldiva maitse tõttu.

Selle hooaja Bliss Me Boxi oleme lisanud ühe toote, mille üle oleme ülimalt uhked, selleks on Ecosh D3-vitamiini tilgad. See päikese vitamiin on kookosõli maitseline, mis teeb manustamise eriti maitsvaks ja lihtsaks kasutamiseks. Koguseks vaid üks tilk, mis tähendab, et vitamiini jagub kogu perele ja pikemaks ajaks.

Miks on D3-vitamiin vajalik?

D3-vitamiin on vajalik eriti sügis-talvisel perioodil meile, kes me elame päikesevaesele Põhja-Euroopas. D3 vitamiin toetab immuunsüsteemi, luude ja hammaste ehitust ning närvisüsteemi ja ainevahetuse normaalset talitlust ning on alusaineks 3000 erinevale olulisele protsessile organismis.

Huvitav Fakt!

Ecosh D3-vitamiin on Eestis toodetud ja valmistatud kvaliteetse kookosõli baasil. Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) pärineb lambavillast toodetud lanoliinist.

Ecosh tooteportfelli kuulub veel hulgaliselt häid vitamiine, mis on meie immuunsüsteemi tugevdamiseks väga olulised. Talvisel ajal kipume sööma rohkem töödeldud toite ja vähem värsket ehk toidulisandite ja vitamiinide tarbimine on sellisel ajal soovitatav.

Kõik Bliss Me Boxi ostjad leiavad meie Tervise Käsiraamatust Ecosh veebipoe sooduskoodi, mis annab võimaluse vitamiinivarud täiendada soodsama hinnaga.

Hoolitsege enda keha eest, eriti talvel!  💕

Ilusaid puhi!

 

Sjuzana