Üks Marilyn Jurmani toodete valikust kevadisse Bliss Me Boxi oli Nôgel looduslik raua toidulisand.  Mina polnud sellest tootest veel midagi kuulnudki. Veidi uurides selgus, et Nôgel raua toidulisand ei ole toode, mis on mujal valmis toodetud ja Eesti bränd oma sildi peale pannud. Kogu protsessi, alates tootearendusest kuni pakendamiseni, taga on kaks usinat ja ambitsioonikat neiut.  Olen nii tänulik nende koostööle ja võimalusele vestelda toote loojatega. Rõõm tutvustada ka Sulle, kes on brändi Nôgel Organics taga!

Tere neiud! Tutvustage palun end, kes on brändi Nôgel taga ja millest tuleneb Teie brändi nimi?

Nôgeli loojateks oleme meie kahekesi – Laura ja Birgit. Tootearenduses toetab meid muidugi eraldi tootearendustiim, kellega teeme tihedalt koostööd. Brändi nimi tuleb sõnast ’nogulane’, mis tähendab rahvakeeles kõrvenõgest.

Mis inspireeris teid raua toidulisandit valmistama?

Inspiratsioon välja arendada raua toidulisand tuli 2017. aastal. Sel ajal võtsime mõlemad Birgitiga rauda toidulisandina juurde, sest rauatase oli madal. Oleme mõlemad kvaliteedi suhtes väga nõudlikud ning märkasime, et Eesti turul oli väga vähe kvaliteetseid ja samas ka efektiivseid raua toidulisandeid. Võtsime eesmärgiks teha kõrge imendumisega kõhusõbralik raua toidulisand, kus tavapärased sünteetilised mahuaineid on asendatud looduslikega. 

Milline näeb välja teie tavapärane tööpäev?

Laura on hetkel emapuhkusel 5-kuuse beebiga, aga ega emapuhkusel töö tegemata jää. Nôgelis tegeleme mõlemad praktiliselt kõigega. Teeme aktiivselt koostööd tootearendustiimiga, suhtleme toorainete tarnijatega ning täidame olemasolevate klientide tellimusi. Aeg-ajalt saame ka klientidelt küsimusi, millele vastamine on meie jaoks prioriteet number üks. Lisaks kirjutame artikleid, tegeleme aktiivselt turunduse ja kodulehe blogiga.

Milline on olnud kõige raskem väljakutse oma ettevõtte ja Nôgel brändi loomisel?

Nôgel raua toidulisandi loomisel on kindlasti väljakutseid pakkunud tootearendus, katsetused retseptiarenduses ja kvaliteetse tooraine leidmine. Looduslike mahuainete valimisel peab olema leidlik. Kui erineda palju konkurentidest, siis ei tea kunagi, kuidas toode turul vastu võetakse. Õnneks on Nôgel saanud palju positiivset tagasisidet ning ka näiteks mitmed Eesti ämmaemandad soovitavad meie toodet rasedatele.

Mis on teie unistused ja visioon Nôgeli brändiga?

Nôgeli tootearendus edeneb täie jõuga ning juba varsti toome turule mitmeid uusi kvaliteetseid toidulisandeid nii täiskasvanutele kui ka lastele, jätame need siinkohal veel üllatuseks.

Nôgeli visioon on olla usaldusväärseim ja puhtaim kodumaine toidulisandite tootja. Kui tervis vajab turgutamist, siis soovime muidugi, et esimesena tuleks meelde kodumaine Nôgel.

Milline on teie viis aja maha võtmiseks, kuidas hoolitsete oma keha ja meele eest?

LAURA: Mul on kaks hobust ning kogu vaba aeg, mis beebi ja Nôgeli kõrvalt jääb, veedan meelsasti tallis hobustega ja aitan elukaaslast mahetaluga seotud töödega.

BIRGIT: Hiljuti avastasin enda jaoks pilatese, see on ideaalne viis hoolitseda oma keha ja meele eest üheaegselt. Lisaks pean saama iga päev looduses jalutamas käia, metsas olles tunnen end hästi, pea läheb selgemaks ning tekib ruumi uutele ideedele.

NÔGEL RAUA TOIDULISAND
Nõgese ja Acerola Kirsiga

Kui Sinu võimuses oleks muuta maailmas üks probleem, mis see oleks?

BIRGIT: Meie planeet upub plastikusse! Seadusandlus peaks jõulisemalt reguleerima ühekordsete plastiknõude, kilekottide tarbimist, kas siis maksustamise või trahvidega. Ka meie Nôgelis kasutame toidulisandite pakendamisel plastiku asemel kartongi, metalli ja klaasi.

LAURA: Soovin, et inimesed mõtleksid rohkem sellele, et see, mida me täna teeme, mõjutab paljuski meie järglaste tulevikku. Väikestest asjadest sünnivad suured teod, pole hilja enda suhtumist ja käitumist muuta.

Soovin Teid tänada oma koostöö ja panuse eest kevadhooaja Bliss Me Boxi. Samuti, et Teie unistused ja soovid täituksid ning edasi saadaks Teid ainult edukad aastad!

Aitäh!

Kui ka Sina soovid endale kevadist Bliss Me Boxi, siis ära unusta kasutada sooduskoodi MARILYN10, mis annab 10% soodustust!