Mulle tundub, et on olemas kahte tüüpi inimesi – ühed, kes käivad iga nädal vannis ja teised, kes soovivad oma koju vanni, aga selle olemasolul kasutavad seda vaid mõned korrad aastas.

Pean tunnistama, et mina jään selle teise tüübi poole kalduma. Ma armastan sauna, aga vannis ligunemiseks pean ma leidma sobiva hetke ja enamasti naudin neid võimalusi just spaades. Kodus leidub alati midagi olulisemat teha, kui pool tundi vees mõnuleda. 

Pigem julgustan kui mõistan hukka neid, kes endale iga nädal või lausa iga päev aega pühendavad vannis mõnuledes.

Kes teist mäletab hetki, kui vanni minek oli, siis ilma vahuta ei tulnud see kõne allagi? Muidugi, selleks, et vann vahtu saada pidi valama pool pudelit šampooni või vedelseepi vette. Lõpuks ligunesid seebivee sees. 

Õnneks tänapäeval on vannielamus muutunud. Nüüd on saadaval erinevaid looduslikke vannivahutajad ja kõiksugu looduslikke vannipomme, mis tegelikult ka teevad su nahale ja kehale pai.

Lisaks sellele, et vannipommid ja soolad panevad vannivee särama, täidavad meeldiva lille aroomi ja lehtedega, aitavad mineraalid lihaseid lõõgastada ning vähendavad üldist stressi.

Kolm mõjuvat põhjust, miks vannis käimine Sulle hea on:

  • Soe vann rahustab aju ja närvisüsteem, vähendab kehalist valu, mis omakorda vähendab stressi ja ärevust.
  • Soe vann hõlbustab vereringlust ja aurude sissehingamine avab hingamisteed.
  • Soe vann tasakaalustab hormoone ehk suurendab serotoniini taset, mis on aju poolt toodetud hormoon ning vallandab õnne ja heaolu tunnet.

Bliss Me Boxist leiate sellel korral armsa südamekujulise MATRA vannipommi Herbal Detox. MATRA loojateks on kaks imetoretad naist, kes soovivad jagada oma armastust vannitamise vastu läbi kästitöö vannipommide. 

Bliss Me Boxi Heaolu Käsiraamatust leiab intervjuu MATRA looja Lona-Jasmiiniga, mis tutvustab neid veidi lähemalt. 

 

Lisainfo ja teised Loond looduslikud tooted leiad Loond e-poest. Bliss Me Boxi saad endale tellida juba täna siit!

Nüüd on põhjust vannitada küll. Mõnusat mulistamist!! 💕