Meie Lugu

Kas oled midagi kuulnud inglise keeles tuntud Subscription Box süsteemist? Minuni jõudis see välismaal elades. Ringi reisides ja välismaale kolides pidin oma igapäevased ilu- ja kodutooted välja vahetama uute vastu ning leidmaks endale sobivad, võttis tohutult palju aega ja raha. Leidsin hea soodsa viisi ja tellisin endale subscription boxi, mis saatis mulle iga hooaeg looduslikke tooteid ja näidiseid, mille seast leidsin lemmikud ka edaspidiseks kasutamiseks.

Karbi saabumine tekitas mulle alati põnevust nagu ootamatu kingituse saamine. Saatsin selle ka oma õele kingituseks ning tema positiivne emotsioon pani aluse ideele luua midagi, mis toob Eesti looduslikud ja tervisele head tooted koju koos täpse kirjelduse ja juhistega. Lisaboonuseks jagaks nõuandeid ja motivatsiooni.

Olen kindel, et Bliss Me Box üllatab Sind väga ilusate ja kvaliteetsete Eesti toodetega, mida Sa pole poeletil märganudki ja loodan väga, et Bliss Me Box saab Sinu parimaks “sõbrannaks”, kes motiveerib Sind rohkem endale aega pühendama ja jagab väärt nõu. 😉

Sjuzana