Sõbranna targad sõnad: „Kui seda süüa ei saa, siis ära oma näkku ka määri!“ Mäletan veel, kuidas õega tegime kaerahelbe ja mee maske nii, et diivan ja kõik riided kleepusid hiljem. Olen proovinud meisterdada erinevaid näohoolduse imenippe köögist leiduvaga – suhkur, kookosõli, kaneel, avokaado jne. Paraku, alati lõppeb see ebameeldivalt tüütu mäkerdamisega.

Minu iganädalasse rutiini kuulub kehahoolduse päev. Üldiselt on see pühapäev, kus pühendan aja vaid endale, s.h hellitan näonahka maskiga. Minu näonahk on üldiselt üsna kapriisne, igasugused õlised kreemid ja maskid ei sobi. Kuigi nahk on loomult kuivapoolne, sobib ikkagi kõige enam kuivatav mask ja seejärel kerge ning väga niisutav kreem. 

Mudamaski süüa vast ei tasu, aga näole määrimiseks on see küll väga hea looduslik komponent.

Aegade jooksul erinevaid makse katsetades olen leidnud, et mudamask annab mu näole väga siidise ja puhta tulemuse. Teades, kui hästi meie Eestimaad veel hoitud on ning kuidas erinevad hooajad toidavad loodust, on LOOND57°N Mudamask parim valik, sest nende näomask tuleb Setomaa maapõuest kaevandatatud järvemudast.

Loond Mudamaski üheks hinnatavaimaks omaduseks on haruldaselt kõrge väävelvesiniku sisaldus, mis võrreldes meremudaga on 10 korda rikkam oma orgaaniliste ühendite (sh. humiinhapped, vitamiinid ja bioloogiliselt aktiivsed mikroelemendid) poolest.

  • Stimuleerib ja parandada vereringet ning elustab ja taastab pindmisi naharakke
  • Tõstab organismis immuunsust ja östrogeeni taset
  • Väljutab kehast toksiine
  • Sisaldab rohkelt kasulikke vitamiine
  • 100% looduslik ja töötlemata

Bliss Me Boxist leiad ka endale kolm väikest Loond mudamaski, seda jagub vabalt kuuel korral kasutamiseks. Suurepärane võimalus mudamask enne ära proovida ja näha, kuidas too Sinu nahale sobib.

Lisainfo ja teised Loond looduslikud tooted leiad Loond e-poest. Bliss Me Boxi saad endale tellida juba täna siit!

Säravat nädalat kõigile! 💕