Nii nagu on Bliss Me Boxi missioon tuua teieni vaid puhtaid ja looduslikud tooted, on antud suund kasvanud aina enam ka teiste brändide seas. Miks on loodusliku ja mahetoodete tarbimine nii oluline? Üks põhjus kindlasti tervis, aga ellu oleme jäänud ka vana viisi tarbides…pealegi mitte mahetoode on ju tunduvalt odavam. Miks siis peaks investeerima ja tarbima just neid looduslikke ja mahetooteid?

Miks just looduslik ja mahetoode?

Mulle meeldis, kuidas Loodusvägi kodulehel on nii siiralt kirjutatud nende lugu ehk miks nad alustasid mahetoodete tootmise ja vahendamisega Eestis ning mis on täna suur murekoht, et säilitada meie planeedil jätkusuutlik toiduvaru. Oma lehel ütlevad nad järgmist:

Kogu maailmas on tõusnud suureks probleemiks mesilaste massiline suremus, mis on seotud tavapõllumajanduses kasutatavate taimekaitsevahenditega. Juba Albert Einstein ütles: „Kui mesilased peaksid kaduma planeedilt Maa, suudaks inimkond eksisteerida veel vaid neli aastat.”
Seega on keskkonnahoidlik suhtumine ja mesilaste ellujäämine planeedi jätkusuutlikkuse seisukohast väga kriitiline teema, sest mõjutab otseselt meie toidulauda ja ellujäämist.

Kui see pole piisav põhjus, lisaks Sinu tervis, siis ma ei tea mis veel oleks.

Järelikult saab meie tulevik olla ainult mahe. Nii on osaks Loodusväe missioonist saanud inimeste teadlikkuse tõstmine oma ostukäitumise mõjuahelast ja mahetoodete tarbimise vajalikkusest. Eesmärgiga muuta keskkonna- ja tervisesõbralik puhas toit inimestele kättesaadavaks.

Tarbides mahetooteid ja seeläbi toetades mahepõllumajandust tekitab see mürke kasutavatele farmidele suurt konkurentsi ning lõpuks peavad ka nemad oma meetmeid muutma.

Miks teeme koostööd Loodusvägi brändiga?

Loodusvägi loojad toetavad viite täisväärtusliku elu põhiväärtust, milleks on armastus, tervis, küllus, vabadus ja elurõõm. Seda kõike soovivad nad teie ellu tuua läbi looduspuhta toidu ja sellest tuleneva hea tunde ning tervise.

Hindan väga brändide lugusid ning soovin, et ka teie märkaksite rohkem meie kodumaiseid brände, kes siin pisikeses riigis püüavad teha suuri tegusid. Tunnustage neid ja nende tegemisi eelistades ehk ostes just kodumaiseid tooteid.

Loodusvägi

Loodusväe poolt sai ka suvehooaja Bliss Me Boxi lisatud mõni toode. Esiteks said esimesed 7 ostjat Loodusvägi mahe külmkuivatatud Mustasõstrapulbri ning kõik suvehooaja boxidesse lisas Loodusvägi omalt poolt neli Öko Maiust – kookose, maasika, mustika ja õuna-kaneeli maitselised.

Maius on täis puhast looduslikku energiatega ega sisalda midagi üleliigset. Kuna maiuste tegemiseks on kasutatud gluteenivabu kaerahelbeid, sobivad need hästi ka gluteenitalumatuse korral.

Loodusvägi Öko Maiused on:

  • Pea täielikult kuumtöötlemata 
  • Suure kiudainesisaldusega
  • Gluteeni- ja piimavaba, vegan
  • Lisa-, värv- ja säilitusainetevaba
  • Kõrge toiteväärtusega vahepala
  • Mugav kaasa võtta trenni, matkale, kooli jne.

Minu lemmikuks osutus kookose ja mustika maitselised maiused, kuigi kõik olid super head. Isegi õe laps kiitis heaks. Need on pehmed nagu küpsised, väga hea tervislik vahepala ja magusaisu leevendaja.

Maiused on uus toode ning hetkel saab Loodusvägi kodulehelt osta Öko maiuste kombo (4 erinevat maitset ja igat maitset 5tk) vaid 23.75 EURi eest (vaid 1.18 EUR/tk)

Lisaks neile kahele tootele, mis Bliss Me Boxi läksid, on Loodusvägi e-pood pungil täis heast ja paremast, mis teevad toidud toitainete- ja vitamiinirikkaks ning maiasmokkade suud magusaks.

Tänaseks oleme ootamatult ruttu Bliss Me Box SUVI karbid läbi müünud. Nagu ikka, on Bliss Me Boxe vaid piiratud koguses ehk järgmise hooaja Bliss Me Boxi saabudes, ole kindlasti esimeste seas see endale kinkima  🎁 🤗