Ma ei tea kuidas teiega, aga minul on iga hooaeg põhjust olla tervislik ja alati leidub ka vabandus, miks ma parasjagu ei ole. Nagu see vana hea lubadus „homsest alustan!“.

Suvel on nii palju värskeid toite ehk väga lihtne on toituda tervislikult. Samas, talvel on suur töö tehtud vormides bikiinivormi ehk võib grill õhtutel veidi lõdvemalt võtta. Sügisel ootame aastavahetust, et alustada uue aasta lubadusega. Talvel on jõulutoitudele võimatu vastu panna. Kevadel jällegi on sügis-talvest energiavarud otsas ja polegi enam jaksu. Kas tunneb keegi ennast ära? Loodan, et ma pole ainuke selles paadis. 😉

Muidugi, see ei tähenda, et ma üldse midagi ei teeks. Lihtsalt, vabandusi leiab ikka ja tervisliku toitumise rajal olemine nõuab igapäevaselt rohkem motivatsiooni.

Jagan teiega nippi, kuidas pärast rasket jõulutoitu või laiska olekut taas end tervisliku toitumise rajale saada.

TEE KEHALE RESTART!

Võta ette 3 – 5 päevane detox kuur. Anna seedimisele puhkus ja muuda toitumine lihtsasti seeditavaks smuutidega. Detox ei tähenda paastumist või näljutamist, vaid keha toitmist õigete toitainetega, mis tervendavad keha ja toetavad seedimist. Oluline on siiski tarbida kõik vajalikud toitained ja vitamiinid, et toetada puhastust ja tugevdada immuunsust.

Kui Sa veel kuulnud pole, siis kodumaine BeMore Supertoidusegud teevad puhastuskuuri eriti lihtsaks!

Be More tooted sisaldavad supertoite ehk väetoite, mille vitamiini- ja mineraalainesisaldus on erakordselt suur. Kodumaisteks supertoitudeks on näiteks mustsõstrad, vaarikad, arooniad, punapeet ja kibuvits jm.

Be More tooteseeriast leiad neli erinevat supertoidusegu: BeActive, BeSmart, BeBeautiful, BeFit  ja nende uudistoode Detox.

Kindlasti ei pea ennast liigitama, milline neist on Sinu jaoks õige valik. Pigem vali õige supertoidusegu vastavalt oma päevakavale ja tegemistele. Näiteks, BeMore Detox , kui päev on pigem kodune; BeActive, kui vajad veidi toitvamat smuutit, et energiat saada aktiivseks päevaks; BeSmart, töistele päevadele, et mõtlemine aktiveerida jne.

Bliss Me Boxi ostjatele on on meil eriti tore üllatus varuks. Nimelt leiad karbist ühe BeMore supertoidusegu, eriti helde sooduskoodi kogu BeMore e-poe kaubale ja retseptiraamatu, mis muudab smuutide tegemise eriti lihtsaks ja maitsvaks.

BeMore Supertoidupulbritest saad rohkem lugeda BeMore e-poest.