Igal hooajal otsin välja mõne põneva Eesti brändi, kellest ma ise pole kuigi palju kuulnud ja kes tunduvad eriti põnevad oma looga. Sellel koral kohtusin, Baia Decor looja, Kariniga, kes on juba mõnda aega nokitsenud oma loomingulise tööga luues ehteid. Täna on tema tooteportfellis eriti kirev hitt-toode, milleks on Helivad Prossid. Need prossid muudavad tuhmid talveriided kirevaks ja mis peamine, need helkurkattega prossid on elupäästjad pimedal hooajal! 

Kes on Karin ja kuidas jõudis tema looming prosside valmistamiseni?

Kes on brändi Baia Décor taga ja millest tuleneb brändi nimi?

Brändi Baia Décor taga on väike perefirma ühest Eesti kuurortlinnast Haapsalust. Õige nime leidmine võttis kaua aega. Lõpuks tuli nimi Baia Décor kahest brändi iseloomustavast sõnast “Baia”, mis tähendab lihtne muusaline naine ja “Décor”, mis tähendab kaunistus/ehe. Nii südiski Baia Décor ehk kaunid ja muusalised ehted.

Mis inspireeris Sind helkivaid prosse valmistama hakkama?

Baia Décor sai alguse kolm aastat tagasi. Olin otsimas oma ellu uusi väljakutseid ning õigete juhuste kokkusattumisel leidsin tee helkivate prosside ja ehete juurde. Mina usun, et igale naisele meeldivad ehted ja helkivad prossid on just sellised
ehted, mis võiks kindlasti kõiki naisi kaunistada, sest need on stiilsed ja väga praktilised . 

Milline näeb välja Sinu tavapärane tööpäev?

Tavaline tööpäev koosneb klientidega suhtlemisest, asjaajamistest ja ehete valmistamisest. Kõige selle juures on veel üks pisike põnn, kes nõuab oma osa päevast ja tähelepanust.

Baia Decor

Mis on Sinu unistused ja visioon Baia Décor brändiga?

Baia Décor helkivad ehted võiks rännata suurde maailma: Rootsi, Saksamaale, Lätti ja Leetu.

Milline on olnud kõige raskem väljakutse oma ettevõtte ja Baia Décor brändi loomisel?

Kõige raskem väljakutse on olnud luua enda pesa ehk töökoda, kus igapäevaselt ehete loomisega toimetada. Brändi loomisel oli meie väike “murelaps” pakend. Muutsime ja täiustasime seda mitmeid kordi. Nüüdseks oleme saanud selle lihtsaks, kauniks ja kohe valmis ka kinkimiseks.

Milline on Sinu viis aja maha võtmiseks, kuidas hoolitsed oma keha ja meele eest?

Parim viis aja maha võtmiseks on puhkus. Puhkus on oluline, et hoida ennast, oma keha ja meeli. Puhkus võib olla pisike, milleks on näiteks viibimine Eestimaa looduses või puhata mõnel võõral maal.

Kui Sinu võimuses oleks muuta maailmas üks probleem, mis see oleks?

Soovin, et inimesed hindaksid rohkem, mis on nende ümber, kuid teaks, et tähtis on see, mis toimub meie sees. Inimesed võiks leida endas üles headuse, rõõmu ja lahkuse.  

Soovin Sind tänada oma koostöö ja panuse eest sügis-talv hooaja Bliss Me Boxi. Samuti, et Sinu unistused ja soovid täituksid ning edasi saadaks ainult edukad aastad!

Aitäh!

Baia Decor Helivat Prossi, siis neid saab osta Pärl Solarisises, Kanela ehted (Kristiines ja Nautica keskuses), Proua Rosen poes, Prisma Peremarketid AS, Eesti Suveniirid Baltijaama turul, Naat pood Tartus, Kunstikauplus Krepp, Lillekunst lillepood Haapsalus ja Tack MR Haapsalus. Oma kaunikese leiad ka SÜGIS-TALV Bliss Me Boxist!