Nii kui talve pakane saabub, muutub kogu keha nahk kuivaks, eriti kätel. Kõige ebameeldivam tunne on kreemitada käsi külmal ajal – käed jäävad niiskeks, kindad ilmselt imavad suurema osa kreemist enda sisse, käed tunduvad mustad ja tahaks kohe käsi pesta, telefoni puutetundlikus ei tööta kreemiste kätega ja kreem tundub vaid ajutine lahendus. Feel me, soul sisters? 

Nendele muredele leidub nüüd lahendus – Jovely kätevõie!

NB! See ei ole reklaam, vaid aus arvamus ja kogemus. Kõik  Bliss Me Boxist leiduvad tooted on järele proovitud ja Box Sügis-Talv on kokku pandud teadlikult nii, et külm ja pime talvine aeg mööduks Sinu jaoks mõnusalt. 

Jovely kätevõie on pisike karbike, mis on minuga igal pool kaasas, sest see mahub hästi taskusse või kotti. Veidi peopesas mudides hakkab see sulama ja nii saan määrida sõrmede nukid ja küünenaha võidega kokku. Need kipuvad alati esimesena karedaks ja kuivaks muutuma. Võides olev mesilasvaha jätab mõnusa kaitsekihi ning sheavõi imendub kiirelt ning tervendab nahka.

Kätevõide eripära seisneb selles, et see ei sisalda vett ning on kokku pressitud naturaalsetest toorainetest.

Kõige parem on see, et see ei muutu libedaks rasvaks kui võie keha soojaga sulama hakkab. Samuti, selle tsitruseline lõhn jääb kätele pikaks ajaks ja tekitab mõnusa värske tunde.

Kätevõie on 100% naturaalne sisaldab sheavõid, mis sisaldab A, E ja F vitamiine ning rasvhappeid ning aitavad säilitada naha loomulikku niiskust; mesilasvaha, mis pehmendab käsi ning jätab nahale kaitsva kihi säilitades naha naturaalset niiskustaset. Jovely salaretseptiks on võidesse lisatud külmpressitud magusa mandli õli, mis leevendab kuivast nahast tingitud sügelust. Mõnusa tsitruselise lõhna annab naturaalne laimi ja sidrunheina eeterlik õli.

Kui soovid ka enda taskusse pista pisikese Joveli Tsitruse Kätevõie, siis telli Bliss Me Boxi koos teiste looduslike Eesti toodetega või külasta Jovely Naturals e-poodi.

Ilusat nädalat! 💕