Talv on täies hoos ja gripp liigub kavalalt ringi. Minu lapsepõlves oli nohu ravimiseks tavaks teha sinepipulbri jalavanni. Tänaseni kasutan seda vanaemalt õpitud nippi. Tänapäeval on ravimid nii kergesti kättesaadavad ja seetõttu vanaema head nipid kipuvad ununema või vahetatakse välja, sest teisiti on mugavam, kuid mitte alati tõhusam.

Miks ravime end alles siis, kui oleme juba haigestunud?

Oma lähedastelt kuulen tihti, kui raske on viimasel ajal voodist püsti ajada. Keha on väsinud ja motivatsiooni pole. Ilmselgelt, on meie keha ka palju vastuvõtlikum igasugustele haigustele, sest haigus on tihtipeale just teavitus meie kehalt, et võtta tuurid maha ja puhata.

♡ Leia igas päevas midagi, mis pakub sulle naudingut

Sellisel külmal ja pimedal ajal peab enda eest juba enne haiguste saabumist hoolitsema. Kõige lihtsamad nipid, mida me kõik tegelikult teame, aga miskipärast peame alatasa endale meelde tuletama – vitamiinid, puhkus, aeg endale, keha hoolitsused, liikumine jne.

Kas oled üks nendest, kes poputab ennast kord kuus (kui sedagi) ja ainult spaasse minnes?

No muidugi, arusaadav… Sul pole kodus vanni ja soe vesi on mõnus ja rahustav. Sellest pole lugu, sest poelettidel veidi ringi tuhlates leiad aina enam populaarsust koguvad jalavannisoolad. Esmalt mõtlesin ka mina „Mis mõttes, hakkan nüüd jalgu kausis hoidma, kui õhtul kodus Netflix sarju vaatan?“ Ära proovides ei olnud see sugugi nii veider, pigem väga lõõgastav. Pealegi, ei saa mainimata jätta, kui hea uni sellel ööl oli!

Bliss Me Boxis leiad ka sina populaarse Eesti brändi Signe Seebid tootevalikust Jalavannisoola. Seda avades saad koheselt tugeva eukalüpti ja lavendli lõhna tunda. Eukalüpt leevendab lihaspingeid ning –valu. Lavendel ioniseerib, rahustab nahka. Lisaks sisaldab teepuud, mis on üks tugevamaid looduslikke antiseptikuid ja omab ravivat mõju mitmete nahaprobleemide korral. Meresool on rahvameditsiinis hinnatud oma laialdase toime poolest – lihaseid lõõgastav, tõhus ekseemide ja väikeste haavade parandamisel

Vannisool ei sisalda sünteetilisi säilitus- lõhna- ega värvaineid ning on südamega valmistatud käsitöö.

 

Tore fakt!

Signe Seebid hoolitseb keskkonna eest ehk kogu tootesari on pakendatud taaskasutatavatele materjalidele - klaaspakendid ja taaskasutatud paber.

Üks tore nipp, mida veel Signe Seebid Jalavannisoolaga teha! Soolal on niivõrd tugev ja meeldiv lõhn, et seda sobib hästi panna pisikesse siidikotikesse ning riputada riidekappi või peita pesusahtlisse. 

Jalavannitamise trend on kindlasti väärt proovimist!

Mõnusat Armastuse ja Helluse Kuud kõigile! 💕