Talve üks lõputu võitlus on kuivanud ja katkised huuled. Kas teadsid, et huuled kuivavad nii kiiresti, sest selles piirkonnas puuduvad meil higinäärmed?

Huvitav, millegipärast oleme harjunud oma keha koorima ja kreemitama iga päev, kuid huuled kipuvad ununema. Selline oluline osa meie näos võiks ikka rohkem tähelepanu saada.

Kas oled tähele pannud, et mida rohkem huulepalsamit kasud, seda hullemaks huulte olukord läheb – huuled jäävad palsamist sõltuvusse? Kuulujutud käivad, et mõned tootjad lisavad palsamisse aineid, mis tegelikult töötavad paranemisele vastu ja nii oled sunnitud rohkem nende tooteid ostma. Väidetavalt, vaseliin on üks koostiseid, mida peaks huulte niisutamisel vältima. Selle ülemäärasel kasutusel muutub nahk „laisaks“ ning ei parane enam loomulikul viisil. Kõige parem on kasutada tooteid, mis sisaldavad vaid looduslikke niisutajaid.

Bliss Me Box Sügis-Talv toob Sinu koju HOIAhomespa huulehooldustooted, mis aitavad Sul selle hooaja võitluse huultega võita!

Soovitus!
Koori huuli vähemalt korra nädalas.

HOIA Orgaaniline Huulekoorija sisaldab vaid kolme söödavat koostisosa: orgaanilist rafineerimata kookosrasva, orgaanilist rafineerimata kakaovõid ja orgaanilist roosuhkrut. Huulekoorijat võid kasutada igal pool ja igal ajal, sest peale koorimist ei pea sa suhkrut maha pesema, vaid võid selle huultelt ära limpsida. Koorimisel tekkiv suhkrumassaaž parandab huulte verevarustust ning aitab koorijas sisalduvatel rasvadel paremini imenduda muutes sinu huuled pehmeks ja musid veel magusamaks!

Soovitus!
Hoia huuled väljas olles võimalikult kuivad ja kasuta huulepalsamit pigem toas olles.

HOIA Hooldav Huulepalsam sisaldab ainult looduslikke koostisosi nagu rafineerimata sheavõi, kakaovõi, looduslik vaarikaseemne õli, huuli kaitsvat mesilasvaha, imeline argaaniaõli ja värskendav piparmündi eeterlik õli. Palsam kaitseb huuli tuule ja keskkonna kahjulike mõjude eest, muudab huuled siidiselt siledaks ja ei tekita pidevat vajadust huultele midagi määrida.

huulepalsam

Need kaks suurepärast kodumaist toodet leiad selle hooaja Bliss Me Boxist.

Lõpetuseks veel üks tore fakt – igal inimesel on erinev huulejälg, just nagu sõrmedelgi.

Hoia oma unikaalsust!

Bliss Me Box