Eks see ole tavaline, et soovime midagi, mida meil ei ole. Mõni soov ja unistus võib nii täituda, kuid mõni jääbki unistuseks. Nii olen minagi soovinud pikki ja pakse juukseid. Pikkust mitmete-mitmete aastatega tuleb, kuid paksemaks need kindlasti ei lähe ja selles osas pean süüdistama geene.  Siiski, saab väga palju ise ära teha, et juukselangus oleks minimaalne ja juuksed näeksid terved välja.

Kas sa oled käinud Juukseakadeemias oma peanahka uurimas? Mina tegin seda aastaid tagasi, kui vaatasin hirmunult oma kammile otsa, sest iga kord sain peotäis juukseid selle küljest. Juukseakadeemia teeb väga professionaalset tööd ja tollel ajal oli minu juuste langus normaalne, Näha oli, et peas kasvas tohutult palju uusi noori juukseid ja ilmselt mingi aja jooksul meie juuksed lihtsalt vahetuvad välja.

Poolteist aastat tagasi märkasin midagi täiesti teistsugust. See ei olnud hooajaline väike „karvavahetus“. Mu juukseid leidus igalt poolt – voodist, põrandalt, toidust, riietelt, oma partneri suust ja pahmakaid patsikummide ja kammide küljest. Ma tundsin käega, kuidas mu pats oli poole väiksem kui varem. Olin pikalt kasutanud looduslikke šampoone ja ei uskunud, et asi võib olla selles. 

Muidugi pöördusin Dr. Google’i poole ja küsisin „What can cause a huge hair loss?“  ehk mis võib olla suure juukselanguse põhjustajaks? 

Põhjuseid on mitmeid, kuid aina enam jäi mulle kõrvu üks sümptom polütsüstilised munasarjad (PCOS) ehk hormoonide ebatasakaal kehas.
Hormoonid põhjustavad juukselangust

Mulle on diagnoositud PCOS juba ammu ning mida aastaid edasi seda enam hakkasid ilmnema sellele omaseid sümptomeid. Ma ei hakka selles postituses pikalt kirjutama, mida täpsemalt tegin, et oma PCOS’st naturaalsel viisil jagu saada ning tänu sellele ka juukselangus normaliseerus täielikult. Siin postituses tahan rõhutada seda, et kahju oli juba tehtud ehk pool minu juustest oli läinud ning täna keskendun nende taastamisele.

Kahju oli juba tehtud ehk pool minu juustest oli läinud ning täna keskendun nende taastamisele!

Kui Marilyn valis Jovely  Riitsinusõli meie kevadisse Bliss Me Boxi ning mainis, et see on parim juuste ja ripsmete ravi ehk karvad hakkavad kiiremini kasvama, ei jõudnud ma ära oodata, et see ise järele proovida.

Olen teinud riitsinusõli maski kolm korda, täiesti vahelduva eduga, mitte iga nädal. Kahel korral jätsin enda laiskuse tõttu juuksemaski lausa ööseks. Kuigi ma ei tähendanud suurt juuste langust tollel ajal, võin käsi südamel öelda, et praegu on juukselangus vähenenud ja on näha, kuidas väiksed karvad vuhavad otsa ees ja kuklal. Lootust on tihendada oma juukseid ehk jätkan Jovely Riitsinusõli juuksemaskidega. Kindlasti soovitan!

Kui juba Jovely toodetest rääkima hakkasin, siis tahaksin tuua välja veel ühe toote, mis on täiesti minu enda avastus ja ma ei saa jätta seda kiitmata. Seda toodet kahjuks ei leia kevadisest Bliss Me Boxist.

Jovely Näoõli „normaalsele nahale“

Minu näonahk on alati olnud pindmiselt kuiv, aga seesmiselt rasune ehk igasugune raskemat sorti kreem ummistas mu nägu ja koheselt tekkisid otsa ette väikesed nahaalused punnid. Olen proovinud mitmeid õlisid, kuid mitte ükski ei ole sobinud. Poest otsisin tollel hetkel jojoba õli, mis pidi väga hea olema akne armide raviks, kuid see osutus nii kalliks, et puhtalt katsetamiseks ma ei tahtnud küll sellist raha välja käia. Siis aga, märkasin Jovely näoõli, kus on juba jojoba õli sees. Just normaalsele nahale mõeldud õli ei ole liiga rasvane, imendub hästi, jätab kerge tunde ja mis peamine – mu nägu pole kunagi nii klaar ja puhas olnud igasugustest ummistunud pooridest. Tõsiselt soovitan proovida!

Just normaalsele nahale mõeldud õli ei ole liiga rasvane, imendub hästi, jätab kerge tunde ja mis peamine – mu nägu pole kunagi nii klaar ja puhas olnud igasugustest ummistunud pooridest.

Kui ka Sina soovid Jovely tooteid proovida, siis piilu Jovely kodulehele või kingi endale kevadine Bliss Me Box!

Ära unusta kasutada sooduskoodi MARILYN10, mis annab 10% soodustust!