Olgem ausad, kui me piiraksime suitsetamist ja kohvi joomist ning peseksime hambaid korrapäraselt, siis ei ole vajadust hambaid eraldi valgendada ja sellele palju raha kulutada. Oluline on kasutada häid looduslikke hambapesuvahendeid, mis aitaksid meie hammastel ise taastuda ning ei kataks igasuguste keemia kihtidega, mis ei lase hammastel normaalselt talitada. 

Millised on mürgised hambapastad?

Ilmselt nii mõnigi meist on aastaid kasutanud tuntud brändide hambapastasid usaldades neid pimesi ning mitte lugedes, mida pasta tegelikult sisaldab ja mis peamine, mida need ained tegelikult tähendavad?

Näiteks fluoriid, mida peetakse justkui hambakaariese ennetajaks, ei olegi nii ohutu aine. Puhas fluor ise on väga mürgine aine. See peaks baktereid hävitama ja kuna see on nii tõhus aine, siis sisaldub fluoriidi ka näiteks näriliste tõrjevahendites ning põldudele pritsitavates pestitsiidides. Fluoriidi lisatakse ka vee sisse (enamasti kraanivesi). Nüüdseks on mitmed uuringud vastuolus selle headuse ja kahjustavate faktorite osas. Mitmed uuringud on välja toonud, et fluoriid võib põhjustada luude hõrenemist, selle liigsel tarbimisel tekivad unehäired ning enneaegset murdeiga. Kõige õõvastavam on see, et järjest enam satub lapsi haiglasse nö „hambapasta mürgituse“ tõttu.

Ma ei taha minna liiga teaduslikuks, sest ma ei ole siiski õige inimene neid väiteid õigustama. Siiski usun, et kui toode sisaldab kemikaale, millest me nii vähe teame ja vaevalt välja suudame lugeda, võiks selle ostmata jätta.

Kas pole irooniline, et püüame olla 100% tervislikud oma toitumises, kuid hambaid peseme pärast toitu mürkidega?

Kes meist ikka 20x suud loputab, et kindlasti kõik hambapasta jäägid välja sülitada? Hambapasta on meil igapäevaselt kasutuses, lausa mitu korda päevas, ja seetõttu on väga oluline, et see oleks naturaalne ja ohutu.

Milline on ohutu hambapesu vahend ja valgendaja?

Kokos Kodukosmeetika on välja tulnud uue tootega, milleks on Looduslik Hambapesu Pulber. Saadaval on 3 erineva toimeainega:

igapäevane ja igaühele

sügavpuhastav ja valgendav

tundlikele hammastele ja igemetele

KOKOS- hambapesu

Pulbrid on 100% looduslikud, kõik koostisosad on toidukvaliteediga.

Pulbri moodustab:

kaltsiumkarbonaat, mis on tavapärane puhastamist soodustav komponent. Hambaid valgendaval pulbrile on lisatud veidi söögisoodat;

ksülitool ehk looduslik magustaja, mida leidub ka närimiskummides;

Erinevad taimsed pulbrid ja eeterlikud õlid nagu roheline tee, nõges, nelk, piparmünt, salvei, teepuuõli

Kõik kolm pulbrit on väga hea puhastusvõimega ning jätavad suhu meeldiva värskustunde. Eriti hea on nendega reisida!

Isiklikult eelistan hambapastasid, mis ei vahuta ning seetõttu meeldib mulle hambapesu pulber väga ja eriti hea on sellega reisida!

Suvehooaja Bliss Me Boxist leiad ka Sina igapäevaseks kasutamiseks KOKOS Hambapesu Pulbri. Kui soovid just valgendava toimega või tundlikele hammastele hambapesu pulbrit, siis vaata kindlasti KOKOS e-poodi

 

Bliss Me Boxist said kõik kerge üllatuse, milline kasemahl just nende boxi sattus. Tänaseks oleme ootamatult ruttu Bliss Me Box SUVI karbid läbi müünud. Nagu ikka, on Bliss Me Boxe vaid piiratud koguses ehk järgmise hooaja Bliss Me Boxi saabudes, ole kindlasti esimeste seas, et see endale kinkida.  🎁 🤗