Usun, et nii mõnigi on näinud dokumentaalfilme meie mõtlematust riiete tarbimisest ja kiirmoest. Kui palju inimesi töötab alapalgaliselt, halbades tingimustes ja tehes ületunde, et meile valmistada 4 EUR’ne T-särk H&M’i või Zarasse. Ma ei ütle, et ma pole sealsete riiete ostja, aeg ajalt ikka tuleb otsida odavamaid riideid. Siiski, aina enam püüan leida omale vajaliku taaskasutusest ning hindan kodumaist toodangut, pisemaid brände, kes teevad käsitööd. Vähemalt on kindel, et kvaliteedi ja hinna suhe on igati õigustatud ning saan anda oma panuse toetades pisikesi tegijaid ja käsitööd.

Räägime armsast Eesti käsitööst.

Iga kord kui Eestisse tulen käin meie disainipoed läbi ja ahhetan kui vinget kunsti me ikka teeme. Poed on aga iga korraga rohkem „kirjud“ ja enam ei saa arugi, kes mõne toote taga on. Minu jaoks pole bränd kunagi oluline olnud ehk lõpuks loeb tegija panus esemesse. Mulle meeldiks muidugi rohkem kuulda tootjate lugu ja kuidas mõni toode alguse sai ideest teostuseni. See annab  tootele koheselt teistsuguse väärtuse.

Aada Design käsitöö kodulehe blogist leiad iga toote kohta põneva loo, kuidas ja miks antud toode Aivi Tamme käeläbi ellu ärkas

Aada.ee kodulehelt leiab kõiksugu põnevaid käsitööd ja mis eriti tore, Aivi teeb koostööd laste joogaõpetajatega ning nii on valminud laste mänguasjad, millega võivad kõik emad kodus lapsega mängida. Näiteks leidub e-poes Eesti ja Inglise tähestikuga padjakesed, tähtkujude või muu piltidega pallid, põlled, padjad, liputekid jpm.

Kui jooga sõbrad otsivad abivahendeid, et muuta jooga tund veelgi mõnusamaks, siis Aada Design kodulehel on kõik valikud olemas – lõõgastavad silmaklapid, kaelapadi, tekid jpm.

Aada Design teeb ka eritellimusi ehk kui Sul fantaasia töötab, aga teostuseni ei jõua, siis koostöös Aiviga saate ideed ellu viia.

Kevad hooaja Bliss Me Boxist leiad kaunid paljajalu sandaalid Aada Designilt

Algselt mõtlesime, et paneme Bliss Me Boxi lõõgastavad silmapadjad, mis on ideaalne jooga lõpetavas ja lõõgastavas poosis Savassanas. Kuid Bliss Me Boxi ostjad pole kõik paadunud jooga fännid ja nii Aivi soovitusel sai valitud käsitööna valminud jalakaunistused.

Paljajalu sandaalid sobivad hästi kandmiseks kingade, sandaalidega või lihtsalt paljalau olles kuskil aiapeol.

Minu paljajalu sandaalid on saanud juba kasutust mitmeid kordi, sest elan hetkel Kreekas ja siinne ilm lubab paljalau käia. Kui ka Sina soovid oma jalakesi kaunistada Aada Design paljajalu sandaalidega, siis eraldi saab neid osta e-poest või soeta endale Bliss Me Box Kevad ja saa üllatuse osaliseks, milline kaunike Sinu karpi sai. Kõik sandaalid on erinevad ehk igal juhul saab ehe olema unikaalne.

Ära unusta kasutada sooduskoodi MARILYN10, mis annab 10% soodustust!