Kas pole mitte uskumatu, kui loovad ja andekad me olla võime, kui vähegi huvi ja tahtmist on? Kõik meie kasutuses olevad tooted on võimalik muuta taaskasutavateks toodeteks. Vahest peab lihtsalt mugavustsoonist välja astuma, olema loominguline ja mõtlema enne tarbimist. Kas ka Sul on hea meel, et 2020. aastal keelustatakse Euroopa Liidus ühekordse plastiku kasutamine? 

Ilmselt oled märganud, et taaskasutus ja loodusesõbralikkus on läbiv teema Bliss Me Boxis. Olen väga kirglik sellisel teemal, sest astudes välja meie puhtast Eestist, näeb maailma ilma filtrita ehk kui suurt kahju võib mõtlematu tarbimine tekitada. 

OLULINE FAKT! Liigtarbimise tõttu vedeleb ookeanides riikide suurused prügihunnikud!

Nagu eelnevalt sai mainitud, tuleb loov olla ja just Saaremaa rookõrtest tehtud joogikõrred on üks parimaid ideid üle pika aja. Meie oma loodusvara, mis muidu kuivab niisama ära, on tehtud äriks, mis muudab maailma!

Nüüd reisides on mul alati kaasas oma joogikõrs ning päris ausalt, tutvustan seda hea meelega kõigile ning ütlen uhkusega, et meie andekad Eestlased teevad neid. Isegi meie väikeses ja küllaltki puhtas Eestis hoolitakse kordades rohkem oma kodumaa puhtuse eest, kui paljudes teistes suurtemates riikides. See kõik ikka selle nimel, et meie järglastel oleks sama või veelgi parem elu siin pinnal.

 

Kevad Bliss Me Boxist leiate seekord Roostraw taaskasutatavad kõrred. Suurepärane ja lausa asendamatu abiline smuuti hooajaks!

Mul on hea meel, et Marilyn Jurman valis rookõrred meie Kevadisse boxi, sest soovin iga hooaeg tuua Sinu koju/kotti/taskusse midagi, mis aitaks meie ökoloogilist jalajälge vähendada.

Kõik, kes te esimese Bliss Me Boxi soetasite olete enda kotti saanud juba taaskasutatava kohvitopso KeepCupi Helico Stuudiolt ja nüüd saate lisada oma Zero Waste kollektsiooni Roostraw smuuti kõrred.

Roostraw on võitlus ühekordse plastiku vastu – ka üks taaskasutatav kõrs muudab maailma!

Roostraw on väga uus ettevõte. Mina leidsin nad Instagramist ning tundus ainult õige uusi ettevõtmisi toetada. 

Roostraw joogikõrred on käsitsi valmistatud ja viimistletud valitud Saaremaa pilliroost. Kõrred on taaskasutatavad ja masinpestavad. Pilliroog on taastuv loodusvara ja selle korjamine ei kahjusta kuidagi taimekasvu ning juba järgmisel aastal kasvavad uued taimevarred.

Roostraw kõrred saate endale hetkel tellida kontakteerudes roostraw@gmail.com. Koduleht ja e-pood on neil veel valmimas. Loomulikult leiad 5 Roostraw kõrt tellides endale Bliss Me Box KEVAD kust leiad ka kõik teised Marilyn Jurmani lemmiktooted.

Puhast loodust ja palju päikest teile! ☀️

Rohkem infot EL-i plastiku vastase seaduse kohta saad lugeda siit.